TurkNet 1 Ay Bedava Davet Kodu 2019

Turk.net müşterisi olmak ve ilk ay bedava internet kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Üstelik taahhüt yok ve başka operatörden geçiş yaparsanız 120 liraya kadar cayma bedeliniz de Turk.net ödüyor. turk.net arkadaşını getir 1 ay bedava davet kodu 2019

1 AY BEDAVA KODU = SAQ15UI80COI

Ben TurkNet’e TTNET’den geçtim. Geçmemdeki temel sebep kotaydı, kota dışında bir sorunum yoktu. Bu zamana kadar TTNET ile idare etmemdeki tek sebep ping süresinin iyi olmasıydı. Neyse ki ping süresinde geçişten sonra bir artış olmadı. Hızım 24Mbps’den 30Mbps’e çıktı ödediğim ücret 5 lira düştü ve en büyük sorun kota derdim bitti. TurkNet aktif altyapısında olmadığım için şuan alabileceğim en yüksek hız 35Mbps. Umarım yakın zamanda TurkNet burayada bir altyapı kurar ve hızım 100Mbps’e çıkar.

TurkNet altyapısı gelene kadar +10 lira ücretle hızını hattının en yüksek kapasitesine arttırabiliyorsunuz. Ben +10 lira daha verirsem 75Mbps hıza kadar ulaşabiliyorum. Bu zamana kadar geçmediğimin pişmanlığını yaşıyorum. Gerçekten fiyatlar konusunda TurkNet oldukça cazip mutlaka geçmenizi öneririm. Alta kendi hız test sonuçlarımı koyuyorum.

turk.net vaat edilen hız yalan mı gerçek hız testi sonuçları

1 AY BEDAVA KODU = SAQ15UI80COI

Başvurmak için buraya tıklayın

 

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.