One Hit Wonder Muffin Man İncelemesi

Sizlere One Hit Wonder markasının efsanesi haline gelmiş çok satan ve herkes tarafından övülen Muffin Man izlenimlerimi aktaracağım.

Bu likit gerçekten büyüleyici özelliklere sahip. Kutusunun kapağını açar açmaz sizi elma ve tarçınlı kekin nefis kokusu karşılıyor. Bu ürünün ne olduğunu bilmeyen kişilerin şişeyi kafasına dikmesi mümkün. Likiti cihazınıza damlatıp ilk çekimi yaptığınızda neden Premium Likit dendiğini anlayacaksınız. Bu ürün hakkında yorumları okurken sanki o keki yiyorsunuz gibi oluyorsunuz yazmışlardı. Ben elektronik sigaraya başladığımda cihazın yanında iki adet markasız hediye likit göndermişlerdi, Maalesef hayal ettiğim tadı alamamıştım, One Hit Wonder Muffin Man‘i büyük ön yargıyla almıştım fakat gerçekten likit beni ters köşe yapmayı başardı. Premium Likit ile markasız likitler arasında gerçekten dağlar kadar fark var.

Tavsiye Eder Miyim?

Ben bu likiti askerdeyken almıştım. Bu ürün sayesinde tüm alayda tanınan kişi haline geldim. Duman performansı ve kokusu beni resmen kendine bağlamayı başardı o yüzde kesinlikle tavsiye ederim. Hatta bu markadan öyle memnun kaldım ki The Man ve Army Man likitlerini de sipariş ettim. Diğerlerini de alıp bloğumda izlenimlerimi yazacağım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.