ANML Unleashed Likit İncelemesi

Sizlere kullandığım 4 çeşit ANML Unleashed likitlerini tanıtacağım. Öncelikle paket içerisinden 6 adet 10ml likit çıkmakta. Aldığım tüm likitlerin nikotin değerleri 6mg, nikotinsiz ve 3mg seçeneği de vardı.

ANML likitlerini inceledim. Tatları nasıl, verilen fiyat değiyor mu? Hangi aromaları var?

Kullandığım cihaz Smok Vape Pen 22, benim kullandığım cihaz gibi hazır sistemlerde ne yazık ki likitlerin tadını tam anlamıyla alamıyorsunuz. Tüm likitleri sıfır coil’lerde denedim. Aşağıya tanıtmaya beğenmediğimden, beğendiğime doğru sıralama yapacağım.

ANML Unleashed Grizzly likit incelemesi. Bu fiyata değer mi? Premium likit mi?

ANML Unleashed Grizzly

İçerisinde süt ve çikolata kurabiye aroması bulunan Grizzly malesef benden geçerli not alamadı. İlk kullandığım likit Grizzly’di. Bu yüzden tüm ürünleri denedikten sonra tekrardan şans verdim fakat içerken beni yine rahatsız etti.

ANML Unleashed Thrasher likit incelemesi. Bu fiyat değer mi? Premium likit mi? Tadı nasıl?

ANML Unleashed Thrasher

Krema ve şeftali aromasıyla gerçekten keyif alarak içtim. Aslında Beast’dan daha iyi olduğunu düşünüyorum fakat beni biraz içerken baydı. Thrasher gerçekten çok güzeldi fakat bunu birde güzel bir cihaz ile denemek lazım.

ANML Unleashed Beast likit inceleme. Muzlu puding aromalı enfes premium likit.

ANML Unleashed Beast

Beast bize muzlu puding aroması sunuyor. Üstelik öyle güzel sunuyor ki kokusunu alan yanınıza yaklaşmaya başlıyor. Gerçekten içerken keyif aldığım likitti. Premium likit istiyorum diyenlere tavsiye ederim.

ANML Unleashed Reaver likit incelemesi. Tadı nasıl ve bayıyor mu? Premium likit tavsiyeleri.

ANML Unleashed Reaver

Geldik en tehlikeli aromaya sahip likit’e, Reaver bize çilek, ananas, hindistan cevizi ve krema aromasını öyle güzel sunuyor ki kokusunu alanın ilgisi direk elinizdeki cihaza kayıyor. Gerçekten kutusunun kapağını açar açmaz muhteşem bir koku ile karşılaşıyorsunuz. Açıkçası bu likit beni bayar diye düşünmüştüm ama iki günde 10mg şişeyi bitirdim, diğer kutuyu açmamak için kendimi zor tutuyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.